Cellulit, na który nie działają żadne kremy i ćwiczenia. Boczki, przez które musisz wybierać luźniejsze stylizacje. Brzmi znajomo? Postaw na zabiegi modelujące sylwetkę, skutecznie radzące sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz tzw. pomarańczową skórką.

Nowoczesne technologie mogą znacznie więcej, niż Ci się wydaje! Sprawdź, jaki zabieg antycellulitowy i modelujący cieszy się największą popularnością wśród pacjentów oraz lekarzy gabinetów medycyny estetycznej.

MODELOWANIE SYLWETKI

Dieta, ćwiczenia, nawadnianie organizmu, odpowiednia pielęgnacja i masaże – próbowałaś już wszystkiego, a cellulit ani drgnął? A może Twoim problemem jest nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach lub ramionach,  z którym nie radzą sobie regularne ćwiczenia na siłowni? Sięgnij po skuteczne narzędzia medycyny estetycznej. Bezinwazyjne zabiegi na ciało pomogą Ci osiągnąć upragniony cel – poprawią kondycję skórę, zredukują tkankę tłuszczową i wysmuklą sylwetkę.

Zabiegi modelujące sylwetkę to jedna z najpopularniejszych ofert gabinetów i salonów piękności. Do wyboru masz wiele nowoczesnych technologii, a przeprowadzenie serii zabiegów z ich wykorzystaniem gwarantuje długotrwałe efekty. Ty leżysz i się relaksujesz, a urządzenie pracuje – zabiegi nie wymagają rekonwalescencji i nie wiążą się z dyskomfortem. W niektórych przypadkach mogą pojawić się na skórze zaczerwienienia lub siniaki, które szybko znikają. Jednym ze skutecznych zabiegów na modelowanie sylwetki jest zabieg wyszczuplający Onda.

ZABIEGI MODELUJĄCE I WYSZCZUPLAJĄCE NA CIAŁO

Zabieg Onda z wykorzystaniem technologii mikrofal Coolwaves bez problemu radzi sobie z cellulitem, zwiotczałą skórą oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej. Urządzenie jest wyposażone w 2 głowice, pozwalające pracować na różnych obszarach zabiegowych – ramionach, bokach, udach, pośladkach. Co więcej, jest to także zabieg na drugą brodę, zatem jeśli zastanawiałaś się, jak pozbyć się drugiego podbródka, to już wiesz! W trakcie zabiegu wykorzystywany jest system chłodzenia kontaktowego. Ogrzewana jest podskórna warstwa tłuszczowa, co pozwala rozbić komórki tłuszczowe i wspomaga ich usuniecie z organizmu w naturalnym procesie metabolicznym.  Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny napina oraz ujędrnia skórę. Sylwetka zyskuje ładniejszy kształt, ze skóry znikają nierówności związane z cellulitem.

Ciekawym i niezwykle skutecznym rozwiązaniem jest łączenie ze sobą dwóch technologii w ramach jednego zabiegu. Tak też jest w przypadku urządzeń Onda oraz Schwarzy.  W przypadku tego drugiego wykorzystywane jest pole elektromagnetyczne do stymulacji mięśni. W trakcie zabiegu wyzwalane są skurcze, które stymulują mięśnie do wzrostu. Schwarzy jest skuteczniejsza niż trening na siłowni, napina mięśnie i zwiększa ich objętość. Jest to także zabieg redukujący tkankę tłuszczową na brzuchu, pośladkach, ramionach czy udach.  Zabieg możesz stosować osobno lub w ramach duetu ze wspomnianą technologią Onda. Ich połączenie zapewnia kompleksowe modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu oraz tkanki tłuszczowej, a indywidualne dobranie parametrów zabiegu pozwala uzyskać efekty doskonale wpisujące się w Twoje potrzeby. To zdecydowanie najczęściej polecane przez specjalistów zabiegi modelujące na ciało.

zabiegi modelujące

JAK SIĘ POZBYĆ CELLULITU?

Twoim problemem jest zaawansowana postać cellulitu? Wypróbuj koniecznie zabieg Storz! Technologia fali akustycznej skutecznie radzi sobie nawet ze zwłókniałym cellulitem, jak i zbitą tkanką tłuszczową. Możliwość wyboru częstotliwości i mocy fali zapewnia dopasowanie planu zabiegu do kondycji skóry. Fala uderzeniowa rozluźnia tkankę łączną, rozbija komórki tłuszczowe, poprawia krążenie krwi w tkankach oraz ujędrnia i napina skórę. Jest to zabieg antycellulitowy i zabieg modelujący ciało do zadań specjalnych. Co więcej, można go przeprowadzać w połączeniu z innymi technologiami, jak na przykład Maximus.

Zabieg modelujący Maximus korzysta z technologii Trilipo RF – ogrzewając skórę właściwą, stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny, co pozwala napiąć i zagęścić skórę.  Drugim zadaniem, z którym Maximus doskonale sobie radzi, jest redukcja tkanki tłuszczowej poprzez rozbicie komórek tłuszczowych. Efekt ten jest jeszcze lepszy, dzięki technologii Trilipo DMA, czyli dynamicznej stymulacji mięśni, która wspomaga usunięcie zawartości komórek tłuszczowych z organizmu i przyczynia się do wysmuklenia i modelowania sylwetki.

Zabiegi modelujące na ciało lub twarz przeprowadza się w ramach kilku sesji, w odstępach czasowych. Aby przedłużyć efekty, warto co pewien czas wykonać zabieg przypominający. Oczywiście doskonałym uzupełnieniem zabiegów modelujących jest dbanie o dietę, nawadnianie organizmu oraz aktywność fizyczna.