Bohaterem szóstego odcinka drugiej edycji Kliniki Naturalnego Piękna jest rewelacyjne Zaffiro, które łączy w sobie technologię podczerwieni oraz peelingu wodnego. To doskonała metoda anti-aging, przywracająca blask i napięcie skórze praktycznie natychmiastowo.

Czym jest Zaffiro? To tzw. zabieg gwiazd, ponieważ jest doskonałą metoda szybkiego uzyskania efektu glow przed wielkim wyjściem, galą, uroczystościami rodzinnymi czy firmowymi. Jak już zostało wspomniane wykorzystuje: Infrared, czyli światło podczerwieni, działające na głębokie warstwy skóry – skraca do pierwotnej długości włókna kolagenowe oraz elastynę, które są odpowiedzialne za jędrność i napięcie. Równocześnie pobudzane do pracy są fibroblasty, które z kolei produkują nowe włókna kolagenowe.

Idealnym uzupełnieniem jest wspomniany już peeling wodny Smart Hydro, czyli połączenie strumienia powietrza i wody, dzięki któremu możliwe jest nie tylko złuszczenie, oczyszczenie i odświeżenie skóry, ale również jej pielęgnacja poprzez dostarczenie jej składników aktywnych. Zaffiro zapewnia szybkie i bezbolesne odmładzanie, widoczne już po pierwszym zabiegu. Seria zabiegów pozwala minimalizować efekty starzenia się – wygładza bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki, radzi sobie z wiotką skórą ramion czy brzucha, a także pomaga unieść opadający biust. To najlepsza metoda anti aging.

Zaffiro to nieinwazyjne urządzenie, po którym nie wymagany jest okres rekonwalescencji, zabieg wykonywany jest w krótkim czasie i od razu po nim można wrócić do codziennych aktywności, a przy okazji cieszyć się piękną i zdrową skórą.

Wskazania do zabiegu:

  • Utrata jędrności skóry na twarzy, szyi i dekolcie w wyniku procesu starzenia się lub utraty wagi
  • Utrata owalu twarzy
  • Wiotkość skóry (brzuch, ramiona, obszar nad kolanami, wewnętrzne partie ud itd.)
  • Poszarzała i wymagają odżywienia skóra

Więcej o urządzeniu i samej technologii znajdziesz na naszej stronie Zaffiro