Talia osy to Twoje marzenie? Czy jest już gotowa na przywitanie lata? Jeszcze nie? W takim razie nie czekaj do ostatniej chwili! Pożegnaj oporną tkankę tłuszczową z okolic brzucha i zdobądź talię o której marzysz.

Ciao! Ciało!

Sezon zimowy nie jest sprzyjającym okresem do pozostawania w formie. Nasza aktywność spada, a temperatura na zewnątrz nie motywuje do działania co przekłada się również na elastyczność naszej skóry. Dodatkowo większość z nas zmaga się z trudnym do pozbycia tłuszczykiem – u kobiet zwykle lokalizuje się on na brzuchu, biodrach, pośladkach co oddala nas od wymarzonej talii.

Jak sprawić abyśmy z chęcią eksponowały nasze smukłe talie w słońcu nadchodzącego lata? Wystarczy wykorzystać możliwości jakie daje nam nowoczesna medycyna estetyczna.

talia osy

Talia osy i najszybsze metody?

Accent Prime – agent do zadań specjalnych!

Jeśli zmagasz się z takimi problemami jak oporna tkanka tłuszczowa na brzuchu, rozstępy i utrata jędrności to w sposób ekspresowy możesz sobie z nimi poradzić. Jak? Korzystając z zabiegów medycyny estetycznej, które wykorzystują fale radiową oraz ultradźwięki. Z jednej strony ultradźwięki przyczyniają się do redukcji tkanki tłuszczowej, dzięki czemu uzyskujesz wąską talię i płaski brzuch. W mgnieniu oka zmniejszają się również nieestetyczne boczki. Fale radiowe pozwalają zaś uzyskać gładką i jędrną skórę o dużej sprężystości. Jest to możliwe za sprawą rozgrzania ciała i pobudzenia go do wytwarzania włókien kolagenowych. Skóra staje się odtąd mocna i elastyczna. Radiofrekwencja to także skuteczny zabieg w celu pozbycia się zmarszczek, rozstępów i blizn po ciąży.

Przykładem urządzenia wykorzystywanego w zabiegach ultraterapii oraz radiofrekwencji jest Accent Prime. Wykorzystuje ono fale radiowe o wysokiej częstotliwości 40,69 MHz, co pozwala na rozgrzewanie komórek skóry w sposób równomierny. Dzięki specjalnemu aplikatorowi zabieg trwa tylko 20 minut, a pierwsze efekty zobaczysz już po jednej sesji – dla tych spektakularnych i wymarzonych trzeba natomiast wykonać serię ok. 4-8 powtórzeń. Sprawdza się świetnie w celu modelowania ciała po urodzeniu dziecka w tych miejscach, w których najbardziej lubi osadzać się tłuszcz – na brzuchu, twarzy, ramionach czy talii.

WĄSKA TALIA Z  Endermologią Lpg Alliance

Przywitaj wąską talię z LPG Alliance. Ten zabieg jest już kultowy! Działa na tkankę tłuszczową i skórę mechanicznie, stymulując lipolizę oraz produkcję kolagenu i elastyny. Efekt? Mniejsze obwody, lekkie nogi, zero cellulitu i świetne samopoczucie. Należy go wykonywać dosyć często, nawet 2-3 razy w tygodniu, w serii ok. 10-12 powtórzeń, aby w pełni docenić jego zalety. A najlepiej już na stałe włączyć go do stylu życia – wtedy talia osy będzie Ci towarzyszyć przez 365 dni w roku!.

Skuteczność LPG endermologie® pod kątem działania została potwierdzona w ponad 100 badaniach klinicznych, dzięki czemu endermologia zdobyła certyfikat Agencji Żywności i Leków (FDA). Terapia ta jest oparta na całkowicie naturalnej metodzie masażu – z wykorzystaniem precyzyjnych głowic. Redukcja cellulitu, a w konsekwencji wyszczuplenie ciała, to efekt głębokiej stymulacji komórek skóry.

LPG daje możliwość profesjonalnej pielęgnacji naszego ciała również w domowym zaciszu dzięki własnej marce kosmetyków, które podtrzymują i potęgują efekty zabiegów. Zawierają aktywne składniki wyszczuplające i antycellulitowe w wysokich kosmetycznych stężeniach, dzięki czemu przyspieszają uzyskanie pożądanych efektów. Są też bardzo wyspecjalizowane w działaniu – w gamie znajdziesz np. serum na cellulit wodny, mgiełkę na lekkie nogi czy krem rozświetlająco-wygładzający do ciała.

Przywitaj wąską talię, Ciao! Ciało!