Ósmy odcinek drugiego sezonu Kliniki Naturalnego Piękna nie zawiedzie i tym razem! LPG Endermology Alliance pozwoli poznać się w swojej najlepszej krasie. Miano głównego bohatera należy mu się nie tylko w programie, ale również w codziennej pracy każdej kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Dzięki swojemu wysokiemu standardowi bezpieczeństwa zabiegu i możliwości dostosowania do różnych problemów terapeutycznych, endermologia idealnie spełni wymagania zarówno lekarzy jak i pacjentów.

Alliance i Alliance Lab to najnowszej generacji urządzenie do zabiegów endermologii francuskiej firmy LPG Systems. Endermologia LPG to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent, który został zastosowany w najnowszej generacji urządzeniach Alliance i Alliance Lab. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Umożliwia także skrócenie czasu zabiegu (30 minut) oraz ilości powtórzeń zabiegu.

Urządzenia Alliance i Alliance Lab wyposażone są w kompatybilne tablety pozwalające w pełni kontrolować proces terapeutyczny. począwszy od wprowadzenia danych pacjenta, poprzez wykonanie zdjęć obszarów zabiegowych, przeprowadzenie diagnozy oraz ustawienie trybu leczenia. Nowy sensor identyfikacji skóry wykorzystany w urządzeniach pozwala dodatkowo dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki respektując naturalne parametry ciała pacjenta.

Wskazania do zabiegu:

  • Redukcja cellulitu
  • Utrata jędrności skóry całego ciała
  • Odmładzanie
  • Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
  • Terapia obrzęków, zastoi, blizn, bóli mięśni i stawów

Więcej o urządzeniu i samej technologii znajdziesz na naszej stronie Alliance